sokak ezoterije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kalendar dogadjaja u Beogradu, Novom Sadu : seminari, predavanja, tribine ... www.SokakEzoterije.com

Ako nešto želite objaviti potrebno je ulogovati se na kalendar (pristupi)... *OLOVKA* sa KORISNIČKIM IMENOM: *clan sokaka* ... LOZINKA: *sokakezoterije*

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

THETA ISCELJIVANJE - NAPREDNI DNK SEMINAR - NIŠ

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

clan sokaka



NAPREDNI DNK SEMINAR
Seminar vode Tamara i Nikos Pahnoglu
Sertifikovani ThetaHealing® instruktori
Na Naprednom DNK seminaru produbićete znanja stečena na Osnovnom DNK seminaru.
Cilj naprednog seminara je odstranjivanje prepreka u razvoju intuitivnih sposobnosti i snažno podsticanje Vašeg duhovnog razvoja. Saznaćete više o Sedam nivoa postojanja i kako da se oslobodite zaveta, ugovora i obveza koji nas vežu za druge nivoe, a koji vam više ne služe. Isceljivaćete slomljenu dušu i srce i slati ljubav fetusu i isceliti fetalna sećanja. Kroz jednostavne vežbe povezaćete se sa svojim Višim Sebstvom i svojim precima i naučiti kako da radite ne samo s organskom već i s anorganskom materijom, kako da očistite vaš dom ili radni prostor od energija niskih vibracija i kako da iscelite biljni i životinjski svet kao i neživu materiju.. Radićete na traumama, strahovima, osećajima zameranja, žaljenja i odbačenosti.
Oslobodićete se slobodno-plutajućih sećanja koja ste zadobili prilikom operacijskih zahvata, automobilskih nesreća i slično svih vidova zlostavljanja. Instaliraćemo vam preko 900 osećaja koje ranije možda niste iskusili - osećaji poput "Ja razumem kakav je to osećaj biti celovit" ili "Ja poznajem svoje istinsko Sebstvo", "Ja znam kako da živim svoj svakodnevni život u ravnoteži" i slično, za koje bi duši trebalo mnogo života da ih nauči na uobičajeni način. Podučavanje takvih osećaja imaće nemerljiv uticaj na vaše intuitivne sposobnosti i stvoriće fizičko zdravlje i blagostanje. Ta znanja, razumevanja i osećaji će kreirati nove moždane puteve (neuronske veze) u vama i omogućiti emocionalne, duhovne, mentalne i telesne promene.
Preduslov: Osnovni DNK seminar
Seminar traje tri dana od 9 do 17 sati.
Polaznici će na seminaru dobiti sertifikat iz Amerike, priručnik i Vajaninu knjigu ''Napredno Theta isceljivanje''.
Cena seminara: 332 evra.
Za polaznike koji žele ponovo da pohađaju seminar cena je 200 evra.  
Više informacije na www.klubharmonija.com

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu