sokak ezoterije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kalendar dogadjaja u Beogradu, Novom Sadu : seminari, predavanja, tribine ... www.SokakEzoterije.com

Ako nešto želite objaviti potrebno je ulogovati se na kalendar (pristupi)... *OLOVKA* sa KORISNIČKIM IMENOM: *clan sokaka* ... LOZINKA: *sokakezoterije*

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Theta isceljivanje - seminar

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Theta isceljivanje - seminar Empty Theta isceljivanje - seminar Sre Feb 20, 2013 8:45 pm

clan sokaka



Napredni Seminar theta isceljivanje - 04.- 06.mart 2013. u Beogradu.
Predavac: Goran Karna, ucitelj theta tehnike
Vise informacija na: www.thetaway.com ili na 063/7297-713

Cilj naprednog seminara je da se odstrane prepreke u razvoju intuitivnih sposobnosti i snažno podstakne vaš duhovni razvoj.

Na naprednom seminaru ćete detaljnije učiti o sedam nivoa postojanja i njihovim pravilima, obavezama i zavetima i kako da radite s njima kroz Stvoritelja svega što jeste. Učićete kako da ubrzate i usporite vreme, iscelite slomljenu dušu, oslobodite se predrasuda i zameranja kao i trauma poput Engram banki (slobodno-plutajućih sjećanja koja smo zadobili prilikom operacionih zahvata, automobilskih nesreća i slično) i zlostavljanja.

Takođe ćete učiti kako da kontaktirate svoje pretke, da šaljete ljubav fetusu i iscelite fetalna sećanja, kako da radite na strahovima i drugim negativnim emocijama, da očistite vaš dom od energija niskih vibracija i kako da iscelite biljni i životinjski svet kao i neživu materiju. Goran će učiti vašu podsvest (downloaditi) više od 900 programa direktno sa Sedmog nivoa postojanja od Stvoritelja svega što jeste. Primer takvog programa je: "Ja znam i razumem šta to znači živeti u sadašnjem trenutku " ili "Ja znam kako verovati svojoj intuiciji". Ta znanja, razumevanja i osećaji će kreirati nove moždane puteve (neurone) u vama i omogućiti emocionalne, duhovne, mentalne i telesne promene.

Učesnici će na seminaru dobiti priručnik na srpskom jeziku sa svim neophodnim informacijama. Polaznicima ce se takode uruciti Vajanina knjiga "Napredno Theta isceljivanje" na srpskom jeziku.

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu