sokak ezoterije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kalendar dogadjaja u Beogradu, Novom Sadu : seminari, predavanja, tribine ... www.SokakEzoterije.com

Ako nešto želite objaviti potrebno je ulogovati se na kalendar (pristupi)... *OLOVKA* sa KORISNIČKIM IMENOM: *clan sokaka* ... LOZINKA: *sokakezoterije*

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

RAD I POMIRENJE SA NAŠIM UNUTRAŠNJIM JA! VOĐENE MEDITACIJE

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

clan sokaka



VOĐENE MEDITACIJE: RAD I POMIRENJE SA NAŠIM UNUTRAŠNJIM JA!
Ultrawell alternativni centar-Novi Sad i Ševko Bajić
Vođene meditacije su idealan „alat“ za duboki rad na sebi. Jednostavne, opuštajuće i isceljujuće tehnike i simboli vizuelizacije uz afirmacije za svaki nivo našeg unutrašnjeg bića. Vođene meditacije koje radi Ševko Bajić mogu biti korištene za različite namene, od podizanja sampouzdanja, pokretanja energije oprosta i pomirenja sa sobom do rešavanja dubokih emotivnih i energetskih blokada. Naučite jednostavne tehnike disanja i uronite u isceljujući svet meditacija! Tokom ove mini radionice naučićemo teniku energetskog disanja, fokusiranja pažnje, o upotrebi afirmacija u energetskom i meditativnom radu i osnove tehnika vizuelizacije. Meditacije koje ćemo praktično raditi pomažu uspostavljanju kontakta sa našim unutrašnjim i višim JA.
Vreme: SUBOTA 21.02.2015 OD 18:00 – 21:00 SATI!
Cena: 10 Eura
rezervacije na tel 021/639-6448  ili 062/80-222-03

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu