sokak ezoterije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kalendar dogadjaja u Beogradu, Novom Sadu : seminari, predavanja, tribine ... www.SokakEzoterije.com

Ako nešto želite objaviti potrebno je ulogovati se na kalendar (pristupi)... *OLOVKA* sa KORISNIČKIM IMENOM: *clan sokaka* ... LOZINKA: *sokakezoterije*

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Sal Rakeli, Isceljivanje vremenskih linija -1

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

clan sokaka



Obuka za tehniku Isceljivanje vremenskih linija (Timeline Healing) – nivo 1
 
Isceljivanje vremenskih linija je moćna terapeutska tehnika koja liči na vođenu meditaciju u kojoj se vraćate nazad kroz vreme i isceljujete vaše prošlo ja. Ona kombinuje elemente regresije u prošle živote sa tehnikom vraćanja duševnih fragmenata i preramljivanjem.
 
Isceljivanje vremenskih linija obuhvata šest različitih nivoa: fizički, emocionalni, mentalni, astralni, eterični i uzročni. Ova tehnika se pokazala kao izuzetno efikasna  u terapeutskoj praksi. Imaćete priliku da pod Salovim nadzorom radite u parovima i naučite ovu tehniku iz svih njenih perspektiva.
 
Tehnika isceljivanja vremenskih linija je veoma efikasna i u procesu kreiranja. Moguće je  povezati se sa svojim uspešnim prošlim ja i iskoristiti njegovu energiju i polet za efikasno kreiranje u sadašnjosti. Isto tako, moguće je povezati se sa svojim budućim ja na željenoj vremenskoj liniji koje je već dostiglo ono što želimo da dostignemo u budućnosti i od njega dobiti savete za važne odluke koje moramo doneti sada.
 
Da bi neko učestvovao u ovoj obuci dovoljno je da ima razvijenu intuiciju. Posedovanje terapeutskog iskustva je plus, ali nije neophodno. Obuka će se održavati 19, 20, 21 i 22. marta, svakoga dana od 18 do 22h. Prevod je obezbeđen. Mesto održavanja ćemo blagovremeno objaviti.
 
Na kraju obuke učesnicima će biti uručeni sertifikati. Broj učesnika je ograničen.
 
Za rezervisanje učešća na ovoj obuci obratite se na email spirithom@gmail.com ili na telefone:
 
063/8706 904 ili viber 062/152 7682 

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu