sokak ezoterije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kalendar dogadjaja u Beogradu, Novom Sadu : seminari, predavanja, tribine ... www.SokakEzoterije.com

Ako nešto želite objaviti potrebno je ulogovati se na kalendar (pristupi)... *OLOVKA* sa KORISNIČKIM IMENOM: *clan sokaka* ... LOZINKA: *sokakezoterije*

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

HO'OPONOPONO- TEHNIKA ZA REŠAVANJE PROBLEMA

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

clan sokaka



Joga studio Hipokrat i Centar za obrazovanje i razvoj – Centar Prozor iz Vršca pozivaju vas na predavanje na temu ,,Ho’oponopono, tehnika za rešavanje problema,,
Predavanje će  se održati u petak, 28. novembra 2014. godine u 19h u prostorijama Hipokrat Joga studija ul. Stratimirovićeva 6, Novi Sad. Ulaz je slobodan.
Mi se svakodnevno  suočavamo sa malim, sitnim, svakodnevnim, ili onim većim, ozbiljnijim problemima, koji nam često umanjuju kvalitet života. Želeći da rešimo jedan, dešava se da stvorimo drugi, pa nam se ponekad čini da se vrtimo u začaranom krugu. 
Na predavanju ćete čuti kako nam u suočavanju i rešavanju problema može pomoći havajska tehnika- ho’oponopono. Ho’oponopono se zasniva na preuzimanju potpune odgovornosti za svoj život. Mi smo kreatori. Stvaramo stalno, svesno ili nesvesno. I nismo krivi za probleme koji se javljaju u našem životu, ali jesmo odgovorni za njih. Kada naučimo da prihvatimo potpunu odgovornost za sve što nam se dešava u životu, okolnosti oko nas počinju da se menjaju. Predavanje je uvod u iskustvenu radionicu namenjenu razvijanju ljubavi prema sebi i samopouzdanja, pod nazivom ,,Zagrli sebe,,.

Predavač i voditelj radionice je  Suzana Vemić, dipl. pisiholog, TA savetnik,  life coach i Reiki Master-učitelj. ( https://centarprozor.wordpress.com/o-meni/)

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu