sokak ezoterije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kalendar dogadjaja u Beogradu, Novom Sadu : seminari, predavanja, tribine ... www.SokakEzoterije.com

Ako nešto želite objaviti potrebno je ulogovati se na kalendar (pristupi)... *OLOVKA* sa KORISNIČKIM IMENOM: *clan sokaka* ... LOZINKA: *sokakezoterije*

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

MAJKA I ŽENE U MOJOJ PORODICI

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1MAJKA I ŽENE U MOJOJ PORODICI Empty MAJKA I ŽENE U MOJOJ PORODICI Ned Sep 08, 2019 7:29 pm

clan sokaka



MAJKA I ŽENE U MOJOJ PORODICI
Radionica – utorak, 10. 9. 2019. 17-20h

Začeti smo u majčinom telu, zaštićeni i povezani sa njom celim svojim bićem. Od vremena rođenja zavisimo od majke, njene ljubavi i brige. To se nije mnogo promenilo od dravnih vremena do modernog doba. Svim svojim čulima, snagama i moćima novorođeno dete je usmereno na majku. Majka je izvor fizičkog, emotivnog i psihičkog razvoja. Ona je najvažnija osoba za dete. Zbog toga je uspešan odnos majka-dete šansa da detetov emotivni i psihološki razvoj bude pozitivan i visok.

Vezivanje za majku je često prototip svih kasnijih veza. Ono određuje unutrašnju strukturu nečijeg psihološkog sklopa kao i kasnije načine uspostavljanja odnosa i ostvarivanje životnih ciljeva. Budući da je i majka imala majku, a baka takođe svoju, ponekad je zbog traumatičnog iskustva (gubitka dece ili roditelja, stradanja, odvajanja, bolesti...) narušen kapacitet za preuzimanje majčinske uloge i davanje i primanje ljubavi u odnosu između majke i deteta.

Cilj ove radionice je da kroz niz vežbi sistemskih konstelacija odamo počast svojim majkama, bakama, ženskim precima i ojačamo veze ljubavi, sigurnosti i životne snage, tako da možemo dalje da ih prenesemo svojoj deci i ispoljimo kroz svoja životna dela.

Radionice i edukaciju vodi Maja Mandić Marković, psiholog, terapeut specijalista i edukator porodičnog rasporeda.

Informacije i prijave:
Silvija Paunović
tel: +381 (0)63 43 42 96
e-mail: helingerudruzenje@gmail.com

Cena jedne radionice: 2000rsd.

ARKONA agencija za psihološko savetovanje
Bulevar Vojvode Mišića 29, III sprat, stan 12, Beograd

NAPOMENA:
Molimo učesnike da dolaze na vreme kako bismo ušpesno obavili radionicu.
Početak radionice vikendom je u 10h, a radnim danom u 17h.
Vrata Agencije se zaključavaju u 10:15 vikendom, odnosno u 17:15 radnim danom.
Ukoliko zakasnite možete ući na prvoj pauzi za oko jedan sat.
Najlepše hvala!!!

Udruženje za sistemske i porodične konstelacije ’’Helinger’’
www.arkona.rs

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu