sokak ezoterije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kalendar dogadjaja u Beogradu, Novom Sadu : seminari, predavanja, tribine ... www.SokakEzoterije.com

Ako nešto želite objaviti potrebno je ulogovati se na kalendar (pristupi)... *OLOVKA* sa KORISNIČKIM IMENOM: *clan sokaka* ... LOZINKA: *sokakezoterije*

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

EFT SREDNJI NIVO/BIVSI EFT2/ 18-20 OKTOBRA

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1EFT SREDNJI NIVO/BIVSI EFT2/ 18-20 OKTOBRA Empty EFT SREDNJI NIVO/BIVSI EFT2/ 18-20 OKTOBRA Čet Sep 11, 2014 7:03 am

clan sokaka



EFT srednji  nivo/bivsi nivo  dva/ dva ili tri dana  18,19. i 20 oktobra
Na delotvoran i celovit način rešite probleme na nivou njihovog nastanka, bilo da su u pitanju emocije, stres, samosabotaža, zdravlje, posao, sport, međuljudski odnosi, roditeljstvo, lični razvoj, postizanje unutrašnjeg mira.
Proširuje i produbljuje znanje sa Nivoa Jedan i profinjuje rešavanja neugodnih sećanja, menja ograničavajuća uverenja i pruža osnovna znanja za rad s drugima. Za solidan nivo samopomoći preporučuje se pohađanje oba nivoa.
Također, Nivo Dva je prvi korak u stjecanju znanja za profesionalnu primenu tehnike na drugima. EFT je odličan pri kombinaciji s drugim tehnikama i ima jako široko područje primene. Danas sve više konvencionalnih i alternativnih praktičara u svetu uključuje EFT u svoj rad.
Iskustva drugih:
„Osećam da se najveće blago krije u ’Proceduri ličnog mira’. Takođe, smaram da ulaganje u sebe, sopstveni razvoj i rast nema cenu. Naročito ne kada se kao ovde uče tehnike i stiču znanja koja traju celog života, koje ne mogu da se potroše i pokvare. Hvala što si došla.“    Lj.A.R. 


"Mislim da je predavač zaista iskreno, s puno ljubavi i pozitivne energije preneo svoje znanje koje je očito veliko."  B.C. 


 "Ova tehnika je u isto vrijeme jednostavna i čini se da je može svatko, odmah, svugde i na svačemu primenjivati. To sam mislila nakon Nivoa Jedan. Drugi Nivo mi je pokazao koliko je EFT suptilna tehnika jer vas, ako ste početnik, vrlo lako može odvesti u neželjenom pravcu i na nepoznat teren. Moje iskustvo je neverovatno. Ja sam zapanjena, opčinjena, iznenađena, oduševljena. Doživeela sam ogromnu promenu. Iako živim s ograničenim sredstvima koje sam čak i posudila za ovaj trening, smatram da sam dobila ne procenjivo mnogo. EFT je definitivno tehnika koja nema cenu. Puno hvala. " fizioterapeut Lj.S. 


Uložite u sebe kroz lični razvoj. Prikupite znanje koje će vam olakšati život i omogućiti da dišete punim plućima. Biti ćete zadovoljni i zahvalni što ste došli. Time ćete napraviti najbolje što možete za sebe.
 
Osigurajte mesto i prijavite se ODMAH na telefon: 063 1608116  ili online: Link za prijavu

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu