sokak ezoterije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kalendar dogadjaja u Beogradu, Novom Sadu : seminari, predavanja, tribine ... www.SokakEzoterije.com

Ako nešto želite objaviti potrebno je ulogovati se na kalendar (pristupi)... *OLOVKA* sa KORISNIČKIM IMENOM: *clan sokaka* ... LOZINKA: *sokakezoterije*

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

GRUPNI EFT TRETMANI JASMINE KOVACEV NOVI SAD

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

clan sokaka



Celodnevni EFT grupni tretman Novi Sad  6.oktobar,
Nevezano da li se radi čvoru u stomaku, težini u grudima, težini u glavi ili nečem drugom, prijavite se na celodnevni grupni tretman čišćenja i otpustite barem deo tereta sa svojih leđa.
Uz moć grupe isprobajte na sopstvenoj koži delotvornost tehnike za koju vam nije potrebno nikakvo predznanje. Kroz sigurno vođstvo Jasmine Kovačev otpustite neželjene emocije, uverenja, rešiti se ili ublažite razna bolna stanja.
Celodnevni grupni rad čini da na kraju dana krenete kući sa lakoćom i mirom u sebi.
Za one nepoverljive nudimo opipljive dokaze promena koje se dešavaju. Pogledajte slike energetskog polja osoba pre i posle grupnog tretmana pod stručnim vođstvom Jasmine Kovačev - Slike energetskog polja
Koji je vaš problem? Kako bi se osjećali da ga nema ili da barem nije tolikog intenziteta? Ne nudimo prevelika čuda (ponekad se dese) ali ćete na kraju dana imati novi pogled na „problem“, koji to možda tada više neće i biti.
Između ostaloga postat ćete lakši i osećaćete se lakše nakon otpuštanja emocije o kojima niste niti razmišljali. 
Celodnevni proces je pod sigurnim okom internacionalnog AAMET trenera i praktičara Tehnike Emocionalne Slobode (Emotional Freedom Technique- EFT) Jasmine Kovačev sa Novog Zelanda, rodom iz Novog Sada. Jasmina je poznata kao pionir kvalitetne EFT edukacije na našim prostorima koja koristi znanja iz 29 edukacija i tehnika koje je ujedinila u seriji seminara Okrugla Duga, gde je EFT osnovni alat za transformaciju.
Iskoristite priliku i prijavite se na celodnevni grupni tretman! Promenite život na bolje!
Ako vam treba još malo potsticaja pročitajte komentare polaznika:
“Svaki put – velika lična korist! Očistila sam još par ladica. HVALA! Čišćenje se nastavlja! Očekujem “krečenje” – novu boju za svoje zidove!” LJ.R.D.
 “Neverovatno je koliko sam sopstvenog tereta i negativnih emocija otpustila na grupnom tretmanu kroz rad na tuđim problemima. Odlazim kući sa blaženim osećajem opuštenosti i sa nadom da se sve u životu može postići.” LJ.S.M.
Fenomenalno oslobađanje i čišćenje! Zaista nisam očekivala i mislila da imam tako jake emocije vezane za prošle događaje, ali videli ste i fizičko i mentalno čišćenje – zaista sam oduševljena => nova svjetlost => okrugla duga mi je na horizontu :-) HVALA BESKRAJNO!” J.A.
“Teško je opisati rečima kolike se pozitivne promene dogode. Preporučila bih svakome da se SAM uveri, jer se jedino tako može poverovati da se sve ovo stvarno događa i da je moguće. Ako se samo priča – deluje kao bajka, ali ustvari je istinita bajka. Hvala Jasmini što nam je pružila šansu.” R. V.
 
Prijavite se za grupni rad, olakšajte dušu i osetite na vlastitoj koži blagodati celodnevnog tretmana. Pridružite nam se u „bajci“. 
Osigurajte mjesto i prijavite se ODMAH na telefon: 063 1608116  ili online: Link za prijavu

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu