sokak ezoterije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kalendar dogadjaja u Beogradu, Novom Sadu : seminari, predavanja, tribine ... www.SokakEzoterije.com

Ako nešto želite objaviti potrebno je ulogovati se na kalendar (pristupi)... *OLOVKA* sa KORISNIČKIM IMENOM: *clan sokaka* ... LOZINKA: *sokakezoterije*

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Promotivna radionica serijal Colorful Flow,

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Admin


Admin

Novi počeci pod povoljnim zvezdanim nebom
Promotivna radionica
serijal Colorful Flow,
Beograd,
20.04.2014. u 19h.
 
Promotivna radionica serijal Colorful Flow, VericaAko ste odlučili da promenite svoj život, i da učinite prvi korak u tom pravcu, znajte da su dani od 30.03.2014., kao i nastupajući meseci veoma moćni, i da mogu pomoći dalekosežne promene. Više o globalnim tokovima na linku - klikni:
 
 Osnovni okvir radionice
 -Predavanje o načinu psihološkog "korišćenja" Retrogradnog Marsa u Vagi , Retrogradnog Saturna u Škorpijama, Lunarnoj eklipsi 15.04.2014., i Velikom Krstu (od 20.04-23.04.2014.) u cilju razvoja i isceljenja. Dani do 16.04. će biti povoljni za isceljivanje teških odnosa, a kasnije – za opsežnu transformaciju.
deteljnije na linku - klikni:
- Nekoliko psiholoških i fizičkih vežbica iz moje prakse.
- Pitanja i diskusija
Pripremite se tako što ćete:
-Odabrati odnos koji želite da iscelite i transformišete. On će se sam nametnuti, ne morate mnogo razmišljati.
-Odabrati dugotrajno ograničenje u kome ste zaglavljeni. Poželjno je da se fokusirate na jednu oblast ili problem na kome ćete raditi u narednom periodu. To nije "nimalo" "malo".
-O tome ne morate pričati na radionici ako ne želite, ali je poželjno da mi pošaljete sažet opis teme, kao i podatke o vremenu, mestu, datumu rodjenja, na fb.inbox. Tako ću biti u prilici da predavanje i radionicu prilagodim vašim konkretnim potrebama.
-Obucite se komotno za vežbanje i sedenje na jastucima.
-Prave pikanterije će saznati najhrabriji koji se na vreme uključe u Tok, tokom narednih nekoliko dana, preko poruka na inbox i na radionici.
Mala pravila:
-Radionica je negujuće i gostuljubivo mesto. Zato svemu pristupite sa nežnošću i zahvalnošću prema sebi i drugima.
-Komentare izražavamo sa poštovanjem i u pozitivnom maniru tragajući za najboljim trenutnim rešenjem za sve.
-Ako ste rešili da nešto promenite - to "nešto" je već u procesu promene. Možete biti srećni zbog toga!
-Kada uđete na *stari* event Raznobojni Tok , na jednom mestu su svi tekstovi koje sam postavljala pripremajući radionicu. A ovo je link eventa  -klikni:
KONTAKT I PRIJAVE:
-2 slobodna mesta za 13.04. i 5 slobodnih mesta za 20.04.
-Cena 1000 dinara
Verica Stojimirović je psiholog sa dugogodišnjim iskustvom u radu sa decom i odraslima. Posvećena razvoju ljudskih kreativnih, umetničkih i duhovnih potencijala. Koristi znanje Zapadne i Majanske Astrologije kao pomoćna sredstva u savetovanju.
 
Više na linku - klikni.
Uživajte u danu,
Verica Stojimirović

https://sokakezoterije.serbianforum.info

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu