sokak ezoterije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kalendar dogadjaja u Beogradu, Novom Sadu : seminari, predavanja, tribine ... www.SokakEzoterije.com

Ako nešto želite objaviti potrebno je ulogovati se na kalendar (pristupi)... *OLOVKA* sa KORISNIČKIM IMENOM: *clan sokaka* ... LOZINKA: *sokakezoterije*

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NOVI SAD RADIONICA "BIRAM ZIVOT"

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1NOVI SAD RADIONICA "BIRAM ZIVOT" Empty NOVI SAD RADIONICA "BIRAM ZIVOT" Sre Mar 05, 2014 8:20 pm

clan sokaka



Imam kancer, pa šta? Biram život.“
Emotivno mentalni transformacioni grupni tretmani obolelim od kancera
Grupni tretmani  „Imam kancer, pa šta? Biram život“ su izvodi najvažnijeg transformacionog dela kancer ritrita koji Jasmina Kovačev drži na Novom Zelandu.
Cilj grupnih tretmana je podrška obolelih od kancera bez obzira koji put lečenja su izabrali.
Ako pođemo od postavke da je naše zdravlje jednako naše sposobnosti samoisceljenja, koje svi imamo od rođenja, umanjenog za blokade, onda je lakše objasniti šta se radi u ovom programu. Blokade samoisceljenju mogu biti na fizičkom, emotivnom, energetskom i mentalnom nivou. Jasminina široka edukacija u 29 oblasti vezanih za lični razvoj i  zdravlje, kao i njeno veliko iskustvo omogućavaju neophodnu  podršku onima koji su oboleli od kancera.
Dijagnoza kancera je šok za sebe koji svako doživi i može kao takav da predstavlja po nekad i veći problem od osnovne dijagnoze. Neophodno je detaljno odraditi šok dijagnoze i to na duboko emotivno energetskom nivou, posebno ako su izrečene loše prognoze. Um i naša podsvest koja veruje u loše prognoze, u najvećem procentu nas vode u tom pravcu. Ovo ne mora da se desi. Ali ako ništa ne preduzmete, ne idete u dobrom pravcu.
Postoji lepa šamanska izreka koja kaže: “ Bolest napusti svog domaćina kada ne može više da ga prepozna“. Bitno je da promenimo sebe do te mere da zaista bolest ne može više da nas prepozna, a grupni tretmani  „Biram Život“ je prvi korak ka pravilnoj orijentaciji sebe i svog daljeg života. Kancer dijagnoza znači da smo na neki način doterali „cara do duvara“ i predstavlja alarm da su promene neophodne i hitne.
 
          Grupni tretmani vam mogu omogućiti sve ili veći deo navedenih stavki:
• Uklonite strahove koji vas iscrpljuju i smanjuju vitalnu snagu i imunitet
• Rešite traumu dijagnoze koja može biti opasnija od same dijagnoze
• Izgradite veru u sebe i mogućnost isceljenja
• Uklonite mnoge blokade ka samoisceljenju i spontanoj remisiji
• Ublažite sve vidove patnje – i fizičke i emotivne, a većinu sasvim uklonite
• Živete  život mnogo normalnije
• Povećajte šanse za svoj oporavak
• Razumete zbog čega vam se “desio kancer”
• Vratite sebi miran san
• Olakšate sebi svaki tretman koji primenjujete
• Smanjite ili potpuno ukloniti bolove
• Popravite svoj energetski nivo
• Nosite se uspešno u kritičnim situacijama
• Nosite se uspešno sa svojim okruženjem i minimalizujete komplikacije koje okruženje često prouzrokuje
 
Tokom 3 meseca, održavaće se prvi put u Srbiji serija celodnevnih grupnih tretmana „Imam kancer, pa šta? Biram život“, po promotivnim cenama. Iskoristite ovu izuzetnu priliku i posetite  što  više ovih jedinstvenih grupnih tretmana ako imate kancer dijagnozu ili ste glavna podrška nekom ko je oboleo.
 
          Zašto su ovi grupni tretmani jedinstveni?
• Predstavljaju izvode najbitnijeg transformacionog dela proverenog popularnog ritrita za obolele od kancera koji Jasmina Kovačev drži na Novom Zelandu
• Pristupi i tehnike koje se koriste su najsavremenije tehnologije koje danas postoje u svetu za rad na emocionalnom, energetskom i mentalnom nivou. Koristi se Energetska psihologija, najviše EFT na način koji je temelj energetske psihoonkologije, META-Zdravlje čiji je Jasmina Kovačev Master trener, Genom healing i druge tehnike iz širokog asortimana alatki koje Jasmina Kovačev koristi.
• Voditelj tretmana ima veliko iskustvo u ovakvom radu
• Tretmani su komplimentarni svim pristupima – konvencionalnim i alternativnim pristupima kojima maksimizira pozitivne efekte
• Pratioci su dobrodošli i mogu učestvovati i to u pola cene. Dosadašnja iskustva su izuzetna kada glavna emotivna podrška pohađa zajedno sa obolelim. Pratioci obolelih koji nam se pridruže i prođu program često daju komentar da je to najbolji program ličnog razvoja koji su prošli i uvek su neizmerno zahvalni za priliku koja im se ukazala da kroz program prođu zajedno sa nekim ko im je blizak srcu
• Praćenje postignutih promena na emotivno energetskom i mentalnom nivou
Sve u svemu, ovaj jedinstven program je veliki pomak napred svakom obolelom od kancera. Ovaj program je omogućio mnogima koji su prošli kroz njega da dobiju konačno „Sve je čisto“ a gotovo svi koji su ga prošli su još uvek među nama noseći se mnogo mirnije i hladnokrvnije sa životnim izazovima koji ih zadese. Oni koji nisu preživeli su imali neuporedivo kvalitetniji život tokom svog puta kroz ovo iskustvo. Svi ćemo jednog dana napustiti fizičko telo, ali ono što je bitno je kako živimo dok smo ovde, u ovom fizičkom obliku.
Za one koji misle da su operacijom ili hemoterapijom trajno rešili problem, važno je da shvate da je problem u glavi i dalje tu i da može vremenom ponovo da se aktivira. Zato je ovakav program odličan i za one koji su se već izlečili ali imaju strahove, sumnje, ne znaju da li su se dovoljno promenuli da ih bolest više ne prepoznaje.
 
          ENERGETSKI PSIHOLOG – Jasmina Kovačev, kreator i glavni voditelj licenciranog programa „Biram Život“
EFT ekspert i trener, Master trener META-Zdravlja + …

E-mail: jasminakovacev@gmail.com
          Na svom životnom putu, mimo fakultetskog obrazovanja, edukovana je u 29 tehnika i modaliteta (od herbalne medicine i iridologije do energetske psihologije i META-Zdravlja) . Pionir je prenošenja novih tehnologija i znanja u domenu ljudskih potencijala i kod nas i u svetu. Živi već 20 godina na Novom Zelandu, mada već 7 godina provodi gotovo pola godine na našim prostorima edukujući jedine sertifikovane treninge EFTa kod nas, sertifikovane treninge META-Zdravlja i kvalitetne komplimentarne edukacije u okviru Studija za edukaciju i vrhunska dostignuća.

Kreator je programa za obolele od kancera u koji je ugradila sticana znanja i iskustva u radu sa obolelim od kancera kao i utemeljivač nove oblasti – energetske psihoonkologije.

www.TehnikaEmocionalneSlobode.com
 
          Gde?
Tretmani se održavaju u Beogradu.Informacije na  063/1608116 I www.tehnikaemocionalneslobode.com

 
          Šta kažu neki od polaznika ritrita na Novom Zelandu
„Osetila sam veliko olakšanje radeći sa Jasminom. Od prvog tretmana osetila sam pomak, fizički i emocionalni. Njena veština, saučešće i razumevanje su za mene od životne važnosti i osećam novo uverenja u mogućnost svog isceljenja. Željno očekujem novi život, oslobodjena starih emocionalnih obrazaca.“
Ann Miller, States, multiple myeloma
„Proporučujem Jasminu Kovačev kao osobu čija je podrška veoma efikasna i sa saosećanjem. On a je bila moj oslonac u teškim vremenima dok sam se lečila od kancera dojke. Kad god sam radila sa njom, dovodila me je u ravnotežu i na put mira i nade. Bila sam u stanju da se nosim sa teškoćama uz njenu pomoć i da mirno prihvatam sve sto život donosi. Doživljavam Jasminu kao izuzetno stručnog, profesionalnog, obzirnog i opredeljenog terapeuta i preporučujem je od sveg srca.“
Mary C. Business leader, New Zealand, breast cancer
„Ovo iskustvo dalo mi je inspiraciju koja mi je trebala da se nosim sa problemima koji su uzrokovali moju bolest i da vidim put ka oporavku. Osećam se osnažena i spremna da krenem napred – Ne mogu da dočekam da probam nove stvari koje ću uključiti u svoj dnevni program ozdravljenja. Očekujem izuzetne rezultate i potpuno drugačije rezultate od onih pre ritrita. Da sam znala za ovo ranije…“
Mary Ellen Wierschem
„Za one koji razmisljaju o prijavljivanju na Jasminin ritrit, predlažem da poslušate svoju intuiciju. Nemojte razmišljati o ceni, samo poslušajte svoju intuiciju. Ona će vas uputiti u pravom smeru. Ja sam to uradio, i veoma sam zadovoljan što sam dosao. Zanimljivo je da nas ovim programom uče da sledimo svoju intuiciju. Ja sam to uradio. Predlažem da i vi uradite isto. Ceo program je veoma prosvetljujući. Mi svi i tražimo da budemo prosvetljeni na neki način, zar ne? To je za mene, idem sada! Dobro zdravlje.“
Paul Bishop
„Odlična vest! 7 meseci nakon ritrita i godinu dana nakon dijagnoze četvrtog stepena limfoma i najgore prognoze, moj CT snimak je čist. Dobila sam 5 kg, imala sam samo nekoliko manjih zdravstvenih izazova u međuvremenu, nikom ne bih pozelela herpes.“
Puno ljubavi od Michelle @ Tomm
„Pre ritrita sam bio vrlo ciničan. Ono sto sam doživeo me je značajno promenilo na bolje i pomoglo mi da budem mnogo bolja podrška svojoj supruzi. Nema tih para koje bih platio a da predstavljaju pravu vrednost onog što sam dobio. Moj savet svakom ko želi da postane bolja osoba je da obavezno pohađa Jasminine programe i dođe otvorenog uma.“
Thomas – podrška gore navedenom klijen

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu