sokak ezoterije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kalendar dogadjaja u Beogradu, Novom Sadu : seminari, predavanja, tribine ... www.SokakEzoterije.com

Ako nešto želite objaviti potrebno je ulogovati se na kalendar (pristupi)... *OLOVKA* sa KORISNIČKIM IMENOM: *clan sokaka* ... LOZINKA: *sokakezoterije*

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Radionica 5Ritmova- Talasi Vodi Thierry François

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Admin


Admin

Jevrejska Opština Beograd, Kralja Petra 71a
Description
Radionica 5Ritmova- Talasi
Vodi Thierry François

"I shall be released“- oduvek volim ovu pesmu Bob Dylan-a i uvek mi bude radoznalost razlicite verzije velikih umetnika kao što su Nina Simone, Jeff Bucklely, Joe Cocker, itd.

Sa ovim receno, ova jednodnevna radionica nas poziva da se pokrenemo sa dimenzijom prepuštanja i oslobadjanja na razlicitim novima sebe: tela, srca, uma, duše i duha. Toliko toga zadržavamo i nosimo u sebi u ovom brzom životnom tempu-verovatno mnogo više nego što smo zapravo možemo. Bice zanimljiv iskorak da se krecemo kroz taj osecaj zadržavanja i oslobadjanja, da plešemo kroz skupljanje i prepuštanje.

Pomocu mape 5Ritmova, ostajemo mekani, transparentni i jasni, tražeci svoju divljinu, oživljavajuci razigranosti i uzimajuci vreme za mir.

Thierry
*****

Obavezne prijave i sve informacije:
-    Online Prijava: https://docs.google.com/forms/d/1_ogmA8k7XCBwBBr2Q6TppQI4p-rLmC1vBA5sgNqEJW0/viewform?sid=5d44bde4207fabfc&token=VlHFtz0BAAA.JRGD6ICFufSRVMRcf4mTyw.o4RTGD75340DOZ8ztgoYwg
-    Kontakt: 061/261-8030 ili 5ritmova.beograd@gmail.com


*****

Thierry François je glumac i geštalt terapeut. Praktikuje praksu 5 Ritmova od 2002. godine u Francuskoj i širom Evrope, i tako je postepeno krenuo putem za ucitelja. Završio je trening kod Gabrielle Roth u SAD.

"Duboko volim ples 5 ritmova za ono što mi omogucava u mojoj svakodnevici, i volim da delim svoj entuzijazam, svoju energiju, da komuniciram tu strast u svom poducavanju sa lakocom, humorom i kreativnošcu".

https://sokakezoterije.serbianforum.info

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu