sokak ezoterije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kalendar dogadjaja u Beogradu, Novom Sadu : seminari, predavanja, tribine ... www.SokakEzoterije.com

Ako nešto želite objaviti potrebno je ulogovati se na kalendar (pristupi)... *OLOVKA* sa KORISNIČKIM IMENOM: *clan sokaka* ... LOZINKA: *sokakezoterije*

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Ovo sam ja i dobro je tako - Besplatno predavanje I. Kuzmanović

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

clan sokaka



Potraga za srećom, ljubavlju i spokojem ostaje jalova sve dok celim bićem ne osetimo i ne kažemo: Ovo sam ja i dobro je tako.

Bez tog osećaja samoprihvatanja, samovrednovanja, samopouzdanja i samosvesti ne možemo ostvariti bliskost, ne možemo iskusiti zadovoljstvo i mir, ne možemo živeti kvalitetno. Sve se svodi na potragu za osećajem koji, paradoksalno, guramo od sebe zajedno sa odbacivanjem pravog JA, onog Ja koje se ne udvara, ne pretvara i ne maskira.

Jer kada smemo da živimo to JA, onda nema straha. A kada nestane straha, pojavljuje se Ljubav: u svemu i prema svima.

I tek tada možemo iskusiti ono za čime čezne naša duša – da nas neko voli onakve kakvi smo zaista.

Zato prvo moramo zavoleti sebe.

Kako?

Prvi korak mogao bi biti baš taj koji će vas dovesti u beogradsku opštinu Vračar 17. okorbra u 18 časova na besplatno interaktivno predavanje “Ovo sam ja i dobro je tako”.

■ ■ Molimo vas da se OBAVEZNO prijavite ovde: https://forms.gle/yeSaMNvMogBpa6Nn6 (i sačekajte da Vam potvrdimo mesto).
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Svečana sala Gradske opštine Vračar (prizemlje, levo)
Njegoševa 77, Beograd
četvrtak, 17. oktobar 2019.
početak u 18.00 časova (ulaz od 17.30 č)

■ Slobodan ulaz omogućila je Gradska opština Vračar.

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu