sokak ezoterije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kalendar dogadjaja u Beogradu, Novom Sadu : seminari, predavanja, tribine ... www.SokakEzoterije.com

Ako nešto želite objaviti potrebno je ulogovati se na kalendar (pristupi)... *OLOVKA* sa KORISNIČKIM IMENOM: *clan sokaka* ... LOZINKA: *sokakezoterije*

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

ŠTA ZAPRAVO ZNAŠ O KLETVI

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1ŠTA ZAPRAVO ZNAŠ O KLETVI Empty ŠTA ZAPRAVO ZNAŠ O KLETVI Uto Mar 19, 2019 10:51 pm

clan sokaka



ŠTA ZAPRAVO ZNAŠ O KLETVI

Kletva, klet, anatema, natama, sve su to sinonimi, koji predstavljaju određen fenomen istražen iz različitih uglava. Kletvu možemo razumetii pristupiti joj iz mnogo uglova sagldedavanja:
kao moralno-pravnoj normi
kao običaju koji ujedinjuje zajednicu
kao psihološkoj odrednici
ali i sadržaju porodično nesvesnog.

Ketva kao deo porodično nesvesnog je (podsvesni) sadržaj koji "isplivava" kroz proces dcr regresoterapije.
Moje predavanje, koje prvi put držim na ovu temu, pre svega će se bazirati na razumevanju kletve kao potencijalnog sdržaja porodično nesvesnog, a osvešćenog kroz dcr regresoterapiju.
Prvi put sam se sa ovim fenomenom susrela kroz praksu dcr regresoterapeuta pre 10ak godina, a evo sad sam odlučila da se ova, ipak još uvek Tabu tema - "otvori" i racionalno sagleda, koliko je to moguće.
Sve gorenavedene perspektive razmatranja Kletve pomažu nam da razumemo motive ovakvih pojava te su neophodne u razumevanju ali i oslobadjanju od istih.
Predavanje vodi: Manja Stefanović, dcr regresoterapeut

Predavanje je otvorenog karaktera, ali zbog ograničenog kapaciteta molim Vas najavite se sms-om na 065 89-87-876.
Centar Morski Zmaj, Crveni Krst, Jovana Rajića 5C, od 18:00

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu