sokak ezoterije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kalendar dogadjaja u Beogradu, Novom Sadu : seminari, predavanja, tribine ... www.SokakEzoterije.com

Ako nešto želite objaviti potrebno je ulogovati se na kalendar (pristupi)... *OLOVKA* sa KORISNIČKIM IMENOM: *clan sokaka* ... LOZINKA: *sokakezoterije*

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

TAJNA USPEHA JE U VAMA SEMINAR-RADIONICA 3 i 4 juna

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

clan sokaka



      Seminar-radionica: Tajna uspeha je u vama“
 
   Da li imate znanje i iskustvo, a ne postižete ono sto želite u svom životu?  Da li ste čuli da smo mi sami ogledalo onoga što nam se u životu dešava? Hajde da krenemo putem promene onog što stvara takav odraz u ogledalu.
Kako biste reagovali, ako bismo Vam rekli da je ključ uspeha u Vama samima, u Vašoj sposobnosti da prevaziđete stečene programe i blokade koje vam ne koriste, i zamenite ih verovanjima koji će Vam omogućiti postizanje Vaše misije.
Ako ste do sada ulagali u vaša znanja, a jasno vam je da od vašeg uma i mentalno emotivnih programa zavisi vaša realnost, zar nije najbolja investicija u ovom momentu upravo u taj deo koji može eksponencijano da poboljša vaše rezultate.
Mi imamo rešenje!
Edukativno-transformaciona radionica “Tajna uspeha je u vama““ omogućava Vam da se jednostavno i vrlo brzo, primenom transformativnih tehnika oslobodite većine onoga što sprečava i koči Vaš poslovni ili prodajni rast ili jednostavno guši vašu moć prenošenja poruke koja je vredna. To može biti vezano za bolje rezultate u prodaji ali isto tako i postizanje boljih rezultata u prenošenju svoje poruke svojim bližnima, prijateljima, kolegama na poslu...
Ovo nije seminar kao većina drugih seminara koji vas uče tehnikama poslovanja, trikovima, a i ne daje vam poslovne savete.  Trening omogućava učesnicima da se reše određenog broja unutrašnjih blokada, a kao rezultat toga, njihov stvarni potencijal će početi da izbija na površinu, a rezultati su merljivi već od sledećeg dana. 
Ova dvodnevna transformaciona radionica-seminar je idealna prilika za sve koji žele da poboljšaju svoje rezultate i steknu više samopuzdanja u predstavljanju sebe i svojih usluga, bilo lično ili profesionalno.
 
Šta dobijate ovim seminarom-radionicom?

  • Prevazićete strah od odbijanja koji je najčešći kamen spoticanja
  • Uklonićete brojne strahove vezane za predstavljanje sebe ili svojih usluga
  • Saznaćete kako da aktivirate unutrašnju motivaciju
  • Razumećete različite stadijume odlučnosti i kako nizak nivo odlučnosti dovodi do odlaganja aktivnosti i na kraju do ne produktivnosti.
  • Naučićete da procenite svoj nivo odlučnosti i da li sami limitirate svoj uspeh zbog smanjene odlučnosti.
  • Naučićete ključne elemente svakog uspeha (sem znanja), kao i 7 prepreka koje su na putu stepena vaše odlučnosti
  • Popravićete nivo svog samopouzdanja ukoliko vam je to potrebno

 Za koga je ovaj trening?
 Za one koji žele da:

  • Podignu nivo odlučnosti i steknu spoznaju da mogu biti uspešni i još uspešniji nego što su sad
  • Osećaju samopouzdanje kada se spremaju za poslovnu ili neku privatnu akciju
  • Se osećaju opušteno i smireno pre bilo koje prezentacije, čak i ako su više puta odbijeni
  • Budu motivisani čak i ako sve činjenice govore da nema izgleda da će postići zacrtani cilj
  • Uživaju u svojoj karijeri
  • Podignu nivo svojih prihoda

 
Ovo je zaista radionica/seminar koji se razlikuje od svakog koji ste do sada pohađali! Sve što treba da uradite jeste da se pojavite, budete otvorenog uma i sa namerom da oslobodite što više od svog stvarnog potencijala.
Predavač i voditelj programa – Jasmina Kovačev, Coach za postizanje vrhunskih dostignuća, Master trener EFT ,META-Zdravlja ,NLP+…..
Šta kažu polaznici?
„Zahvalna sam što mi je omogućno da steknem mnoge spoznaje o sebi koje su čak duboko ukorenjene u podsvest.”
 “Za 40 godina svog života nisam otkrila toliko spoznaja koliko u samo dva dana. Od srca vam hvala.”
 „Izuzetno sam zadovoljna i zahvalna na treningu. Ovaj vikend je definitivno dotakao i moj život.“
„ Psihički sam mirnija, u grudima osećam energiju, ravnodušnost na pomisao misli koje su mi ranije bile neprijatne. Svima toplo preporučujem što više ovakvih predavanja.“
  Osigurajte mesto i prijavite se na telefon:
063 1608116  ili online: Link za prijavu
 www.TehnikaEmocionalneSlobode.com

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu