sokak ezoterije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kalendar dogadjaja u Beogradu, Novom Sadu : seminari, predavanja, tribine ... www.SokakEzoterije.com

Ako nešto želite objaviti potrebno je ulogovati se na kalendar (pristupi)... *OLOVKA* sa KORISNIČKIM IMENOM: *clan sokaka* ... LOZINKA: *sokakezoterije*

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Seminar,,OTKRIJTE SVOJE BLOKADE OBILJU,ZDRAVLJU I USPEHU,,

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

clan sokaka



Studio za edukaciju i vrhunska dostignuća i    
                          Jasmina Kovačev
 
                Pozivaju Vas na seminar u Beogradu
                                                             
Otkrijte svoje blokade obilju, zdravlju i uspehu   
       NOVO /EKSLUZIVNA PONUDA/
Do sada ste sigurno čuli da sami kreiramo svoju realnost i da treba raditi na sebi. Znate li na čemu i kako? Velika je razlika traziti nešto u mraku ili pri svetlu. Osvetlite svoju podsvest na putu ka svome ja i životu kakav želite. Otkrijte svoje blokade koje nikada niste osvestili. Iskoristite ovu jedinstvenu priliku i iskusite spektar tema koje će vam doneti značajne uvide gde i kako dalje. Dobijte veći stepen jasnoće o svom daljem pravcu kako bi vi upravljali svojim vozom uspeha. Program vodi Jasmina Kovačev.
23. i 24.april Beograd, cena samo 60 eura, za članove najuže porodice 40eura
www.TehnikaEmocionalneSlobode.com prijave na telefon
 [url=tel:063 1608116]063 1608116[/url]   
Šta kažu oni koji su bili deo pilot programa:
Izuzetno mi je odgovarao način na koji sam primila znanje i uvide, posebno način na koji sam sama mogla da pomognem u otpuštanju i rešavanju problema“.
„Jedno krasno novo iskustvo. Zahvaljujem i ostajem i dalje potpuno otvorenog uma!“
„Iako sam bio ubedjen da su moja saznanja velika i da su moje emocije u mnogim segmentima odradjene ostaje jos dosta toga sto treba da uradim. Sve u svemu odlično.“
„Oplemenili ste nas sa i različitih uglova i digli ,,uvis"“
„Oduševljena sam predavanjima jer sam ušla dublje u sebe, dobila nove uvide, nove spoznaje, dubinu i širinu.“
„Maestralno osmišljena i vodjena edukacija. U svakom danu novi uvidi i podstrek za rad na sebi. Hvala.“
„Osećaj dobrobiti od seminara i postepeno povezivanje tema sa jednom zlatnom niti; divno uklapanje kockica sa dubokim značenjem za mene samu u smislu razumevanja i puta kojim treba da idem.“
„Moram priznati da nisam sve pohvatao,ali ono sto sam upio u mozak je fantastično.Preporuka svakome i tko nema problema u životu a pogotovo ko ih ima.“
„Otkrila sam svoju ALHEMIJU, svoj signal pored puta koji me vodi ka sopstvenom prosvetljenju i načinu kako to da sprovedem u delo, kako da se oslobodim skrivenih blokada koje stoje na putu moje misije u ovoj dimenziji.Shvatila sam da treba da budem PILOT u sopstvenom životu a ne PUTNIK u ekonomskoj klasi aviona koji se zove moj ŽIVOT. I što je najgore, zavidim onima u I klasi. Otkrila sam kako da uklonim skrivene blokade koje stoje na putu mog ZDRAVLJA. Kako da razrešim unutrašnje konflikte i da spoznam sve svoje mogućnosti i ostvarim svoj maksimum u ovom životu, jer shvatam da smo mi spiritualna životna svesnost na ovoj planeti

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu